Вартість КТ легенів 1170 грн. Деталі

Телефон +38(073)-413-85-59 м Київ, проспект Лобановського, 17
Телефон +38(096)-011-14-43 г. Киев, Нестерівський пров. 13/19
Телефон +38(063)-370-24-22 м. Київ, вул. Васильківська, 45, корпус 4
Ми в соц. мережах:
Робочі години: Пн. - Сб.: Нд .: Вихідний

Серед робочих турбот і сімейних турбот часом буває досить складно виділити час на турботу про своє здоров’я. Найчастіше ми звертаємося до лікаря тільки в тому випадку, коли ігнорувати ті чи інші симптоми вже просто неможливо. Але навіщо ж чекати нестерпних болів або загострень, коли можна завжди тримати ситуацію під контролем? Своєчасне проходження обстеження дозволить виявити захворювання ще на початкових стадіях і вжити заходів щодо їх лікування.

Як проводиться?

На сьогоднішній день одним з найбільш ефективних видів медичного обстеження є діагностика організму в спеціалізованих центрах міста Києва. Проведена досвідченими фахівцями з використанням сучасного обладнання така діагностика не займаємо багато часу, і не доставляє абсолютно ніяких дискомфортних відчуттів. Пацієнту просто необхідно виділити кілька годин вільного часу і відправиться в діагностичний кабінет. Для проходження обстеження не потрібно попередньої підготовки. Високотехнологічний сучасний апарат проведе високоякісну діагностику максимально швидко і просто.

Багато моделей обладнання, які використовуються для проведення медичної діагностики, здатні не тільки провести комплексне обстеження, а й відразу ж дати цілий ряд рекомендацій. Сучасні технології дозволяють на основі отриманих даних розрахувати, які медичні препарати можуть бути прописані тому або іншому пацієнтові. На сьогоднішній день діагностика організму в Києві доступна абсолютно кожному. Всі бажаючі мають можливість пройти комплексне медичне обстеження і отримати вичерпну інформацію про стан свого здоров’я. Не пропустіть можливість отримати висококваліфіковану консультаційну допомогу від провідних фахівців – вирушайте на обстеження вже сьогодні!

Последние записи