Вартість КТ легенів 1170 грн. Деталі

Телефон +38(073)-413-85-59 м Київ, проспект Лобановського, 17
Телефон +38(096)-011-14-43 г. Киев, Нестерівський пров. 13/19
Телефон +38(063)-370-24-22 м. Київ, вул. Васильківська, 45, корпус 4
Ми в соц. мережах:
Робочі години: Пн. - Сб.: Нд .: Вихідний

КТ Легенів

1040 грн

Комп’ютерна томографія грудної порожнини – тип рентгенівського обстеження, який здійснюється за допомогою комп’ютерної техніки. Це абсолютно безболісна процедура, яка не потребує втручання сторонніх предметів у ваше тіло.

Суть процедури полягає в тому, що для неї використовується форма енергії, яка називається «іонізуюче випромінювання». Саме вона допомагає створювати фото з чітким зображенням ваших внутрішніх органів.

Основна відмінність даного виду дослідження від рентгена – здатність зробити більш докладні знімки грудної клітини. Можливість з великою точністю визначити розташування опухли. Комп’ютерна техніка здатна показати те, що не можна побачити на стандартному рентгенівському знімку.

Для чого потрібно подібне обстеження?

Комп’ютерна томографія легень в місті Київ дає можливість:

  • визначити розмір, форму і положення легких, а також отримати відомості про інші структури;
  • обстеження дає можливість спостерігати за патологіями, які були виявлені під час звичайних рентгенів грудної порожнини;
  • можна виявити на ранніх стадіях такі захворювання як пухлина, рідина в легенях і легенева емболія.

Комп’ютерна система робить велику кількість знімків із зображенням легенів і внутрішньої частини грудної клітки. А потім обробляє і отримує інформацію. Знімки можна переглянути як в електронному вигляді, так і роздрукованому на папері. Також можливо поєднати кадри і створити тривимірну модель органів.

Сам сканер нагадує невеликий тунель, в який відправляється пацієнт на спеціальному столі. У період руху рентгенівські промені обертаються навколо тіла пацієнта. Завданням комп’ютера є підбір знімків і автоматична їх обробка.

Комп’ютерна томографія органів грудної клітки буває наступних видів:

  • рентгеноскопія легень;
  • гвинтова і спіральна комп’ютерна томографія;
  • аксіальна комп’ютерна томографія;
  • томографія з високою роздільною здатністю.

Всі вони мають різне діагностичне дослідження і призначаються пацієнтам при певних захворюваннях.

В якому випадку потрібно подібне обстеження?

Зазвичай лікарі рекомендують зробити томографію, якщо у пацієнта присутні болі в області грудної клітини або спостерігається скрутне дихання. Також вона застосовується для визначення важких захворювань, в тому числі туберкульозу.

Обстеження при вагітності

Радіаційне опромінення, яке відбувається в період обстеження, може негативно позначитися на розвитку плоду, тому лікаря необхідно довести до відома про своє становище. Можливо, в такому випадку вам буде запропоновано пройти іншу процедуру, яка буде менш шкідливою для майбутнього малюка.

Якщо ситуація досить серйозна і мова йде про життя пацієнта, то в такому випадку лікар вживе всіх необхідних заходів, щоб зменшити вплив радіації на дитину.

Як відбувається обстеження КТ ОГП?

За часом обстеження триває не довше 30 хв. В нього входить і підготовчий етап. Коли ви зупинитеся всередині тунелю, сканер буде рухатися уздовж вашого тіла. У цей період ви почуєте тихе гудіння, потріскування, а також клацання.

Лікар в цей час буде перебувати в іншому кабінеті, але зможе спостерігати за вами через вікно. Тому не варто боятися, що якщо вам стане погано, то ніхто не прийде на допомогу. Якщо ви відчуваєте себе не комфортно в замкнутому просторі, то розкажіть про це лікареві. Він дасть вам заспокійливих ліків. Перед початком обстеження обов’язково зніміть з себе всі металеві предмети і прикраси.

КТ ОГП

Последние записи