Вартість КТ легенів 1170 грн. Деталі

Телефон +38(073)-413-85-59 м Київ, проспект Лобановського, 17
Телефон +38(096)-011-14-43 г. Киев, Нестерівський пров. 13/19
Телефон +38(063)-370-24-22 м. Київ, вул. Васильківська, 45, корпус 4
Ми в соц. мережах:
Робочі години: Пн. - Сб.: Нд .: Вихідний

КТ черевної порожнини з пероральним посиленням

1400 грн

Комп’ютерна томографія органів і тканин черевної порожнини – це діагностична процедура, завдяки якій можна визначити функціональний стан органів черевної порожнини і виявити пухлини і кісти. В діагностичному центрі «Диагностик КТ» така процедура проводиться на сучасному комп’ютерному томографі з високою точністю Philips Briliance IDT 16.

Коли призначають?

КТ ОЧП призначають в тих випадках, коли виникають складнощі з постановкою діагнозу і лікар хоче в рамках однієї процедури провести дослідження всіх органів черевної порожнини. Це дослідження дозволяє визначити стан шлунково-кишкового тракту, печінки, жовчного міхура, селезінки, підшлункової залози, діафрагми, наднирників, нирок і сечоводів. Також КТ ОЧП дає можливість виявити патології судин, лімфовузлів і відділів хребта, які розташовуються на відповідному рівні. КТ є одним з найбільш ефективних методів виявлення каменів в нирках і жовчному міхурі, а також новоутворень в черевній порожнині.

Не менш популярною процедурою є КТ органів грудної клітини. Як відомо, патології серцево-судинної системи мають широке поширення. За допомогою КТ можна провести успішну діагностику захворювань органів середостіння, серця, кровоносних судин, легенів та стравоходу.

Види і специфіка

КТ ОЧП може проводитися з контрастною речовиною і без нього. КТ без контрасту проводиться в одну фазу і має більш низьку вартість, ніж процедура з рентген-контрастним препаратом. Ця процедура дозволяє виявити аномалії розвитку органів і визначити їх функціональний стан. Зокрема, процедура дає можливість візуалізувати органи, які не відповідають нормі: мають збільшені або зменшені розміри, а також змінену структуру і щільність.

КТ ОЧП з внутрішньовенним контрастом проводять при необхідності детально розглянути найдрібніші структури. Введення контрасту дозволяє вивчити морфологічні особливості пухлинних тканин, виявити ті новоутворення, які не видно при інших видах обстежень, і виявити патологічні звуження судинних просвітів. У медичному центрі «Діагност КТ» введення контрастної речовини здійснюється за допомогою новітньої ін’єкційної системи MedRad Stellant D і не викликає у пацієнта відчутного дискомфорту.

КТ брюшной полости

Последние записи