Вартість КТ легенів 1170 грн. Деталі

Телефон +38(073)-413-85-59 м Київ, проспект Лобановського, 17
Телефон +38(096)-011-14-43 г. Киев, Нестерівський пров. 13/19
Телефон +38(044)-272-34-51 м. Київ, вул. Васильківська, 45, корпус 4
Ми в соц. мережах:
Робочі години: Пн. - Сб.: Нд .: Вихідний

Наші Центри оснащені спіральними комп’ютерними томографами Philips Brilliance 64 CT і Philips MX 8000IDT 16 CT від компанії Philips Medical Systems – одного з найбільших світових виробників діагностичного медичного обладнання.

У чому різниця між 16 зрізовим Philips MX і 64-х зрізовим Philips Brilliance?

По-перше, різниця між цими апаратами полягає в кроці томографа. Цей показник є важливим саме для направляючого лікаря. Philips Brilliance 64 CT (Севастопольська площа) може проходити досліджувану зону більш дрібним кроком, це необхідно для визначення найбільш дрібних патологій (патологій які перебувають на ранній стадії розвитку) але в разі явної патології дослідження на 16 зрізовим Philips MX (Львівська площа) буде досить.

По-друге, швидкість дослідження і реконструкції. Швидкість також важлива при проведенні комп’ютерної томографії, а особливо в ургентних (екстрених) випадках, коли часу зволікати просто немає (черепно-мозкові травми, травми хребта, інсульти, абсцеси, тромбоемболія легеневої артерії) Крім екстрених випадків. швидка комп’ютерна томографія вирішить проблему пацієнтів з обстурктівнимі захворюваннями легенів, пацієнтів з острахом закритих просторів і тих, хто не в змозі лежати нерухомо тривалий час.

По-третє, присутній різниця в дозах опромінення. Всі дози опромінення є біологічно обумовленими і ні в якому разі не несуть небезпеки організму.

Чому Philips Brilliance 64 CT краще?

За рахунок високої швидкості дослідження на Philips Brilliance 64 CT (Севастопольська площа і Васильківська вулиця) пацієнт отримує самий можливий мінімум променевого навантаження, адже чим швидше буде проведено дослідження, тим менше рентгенівського випромінювання буде впливати на Ваш організм.

Як правило, все залежить від цілей обстеження і відштовхуючись від них лікар визначає який тип обладнання буде найбільш оптимальним в кожному конкретному випадку. Так чи інакше, вибираючи Philips Brilliance 64 (Севастопольська площа і Васильківська вулиць), ви отримуєте найкраще з можливих досліджень, на даний момент, в Україні.

У більшості випадків вартість дослідження залежить від класу і потужності обладнання, роботи лікарів, кількості досліджуваних областей і різних дрібних факторів. У наших центрах ми проводимо комп’ютерну томографію на апаратах як середнього, так і преміум класу, що безсумнівно робить наш підхід до діагностики індивідуальних і гнучким навіть в плані вартості. Навіщо переплачувати за найпотужніше обладнання, коли в 50% випадків досить більш тривіального підходу?

За рахунок різниці в обладнанні і широкого спектру послуг ми отримали можливість проводити максимально точну і, при цьому, доступну діагностику.

  • Солом’янський район, проспект Валерія Лобановського 17 (Севастопольська площа) Philips Brilliance 64 CT;
  • Голосіївський район, вул. Васильківська, 45, корпус 4 (метро “Васильківська”) Philips Brilliance 64 CT;
  • Шевченківський район, Нестерівський провулок 13/19 (Львівська площа) Philips MX 8000IDT 16 CT.

ВАЖЛИВО! Кожне з проведених нами досліджень є дійсним як в Україні, так і за кордоном (Ізраїль, Франція, Німеччина, Туреччина).

Последние записи