Вартість КТ легенів 1170 грн. Деталі

Телефон +38(073)-413-85-59 м Київ, проспект Лобановського, 17
Телефон +38(096)-011-14-43 г. Киев, Нестерівський пров. 13/19
Телефон +38(063)-370-24-22 м. Київ, вул. Васильківська, 45, корпус 4
Ми в соц. мережах:
Робочі години: Пн. - Сб.: Нд .: Вихідний

Багатошарова комп’ютерна томографія в Києві є найбільш ефективним методом діагностики людського організму. Проходження даної процедури дозволяє отримати максимум інформації про стан здоров’я людини. Під час багатошарової комп’ютерної томографії вдаються до використання рентгенівських променів і спеціального рідкого контрасту. Поєднання цих компонентів дозволяє отримати тривимірне зображення внутрішніх органів і детально розглянути найдрібніші деталі. Перед початком процедури пацієнту буде введений спеціальний контраст, який потрапляючи в кровоносні судини, буде чітко видно на рентгенівських знімках. В результаті багатошарової томографії виходять найбільш чіткі знімки, які відображають картину в повному обсязі.

Застосування в медицині

Даний метод дослідження зміг знайти найширше застосування в медичній практиці. Найбільш часто багатошарова комп’ютерна томографії використовується для обстеження серця. Саме цей орган є центром нашого організму і від його злагодженої роботи багато в чому залежить загальний стан людини, рівень його працездатності і життєвої активності. Тому так важливо відстежувати найменші порушення в роботі серця і шукати шляхи для їх усунення.

Чому варто зробити КТ?

Сучасна медицина дає нам безліч можливостей для найбільш ефективної діагностики. Багатошарова комп’ютерна томографія в Києві відрізняється надійністю і точністю, тому їй беззастережно довіряють провідні медичні фахівці. Результати дослідження допомагають розібратися в причинах виникнення тих чи інших недуг і знайти найкращі шляхи для їх усунення. Допомагає томографія також підтвердити вже поставлений лікарем діагноз або переконається в своїх припущеннях перед тим, як його поставити.

Последние записи