Вартість КТ легенів 1170 грн. Деталі

Телефон +38(073)-413-85-59 м Київ, проспект Лобановського, 17
Телефон +38(096)-011-14-43 г. Киев, Нестерівський пров. 13/19
Телефон +38(063)-370-24-22 м. Київ, вул. Васильківська, 45, корпус 4
Ми в соц. мережах:
Робочі години: Пн. - Сб.: Нд .: Вихідний

Навіть в тому випадку, якщо ви не відчуваєте нездужань і вважаєте себе абсолютно здоровою людиною, рано чи пізно настає момент, коли необхідно перевірити стан свого здоров’я. І тоді найкращим рішенням буде звернутися в діагностичний центр у Києві. Саме тут працюють висококваліфіковані фахівці і зібрано найкраще сучасне обладнання, яке гарантує виняткову точність та надійність проведення всіх досліджень.

Що ви отримаєте?

До послуг клієнтів будуть запропоновані всі види комп’ютерної томографії та найсучасніші розробки в сфері діагностики організму. Такий комплексний підхід до обстеження в поєднанні з багаторічним досвідом співробітників дозволяє отримати чудовий результат. У найкоротші терміни ви пройдете повне обстеження і отримаєте висновок, який буде супроводжуватися рекомендаціями експертів. Вирушаючи в діагностичний центр у Києві, кожен клієнт може бути впевнений у наданні висококласного сервісу. Співробітники центру зможуть знайти індивідуальний підхід до своїх відвідувачів і запропонувати їм скористатися кращими медичними технологіями. Варто зазначити, що до діагностики організму можна вдатися і чисто в профілактичних цілях. Немає необхідності чекати загострення хвороби або розвитку симптомів. Звернутися за допомогою до співробітників діагностичного центру можна і просто для своєї впевненості в тому, що ви здорові. А підтвердженням або спростуванням побоювань пацієнтів стане офіційний висновок. Маючи на руках цей документ, при необхідності ви зможете в подальшому звернутися до свого лікаря.

Кожен спеціалізований центр, який веде свою діяльність в сфері діагностики, дозволяє в найкоротші терміни пройти комплексне обстеження. Відвідування центру не займає багато часу, але при цьому дозволяє отримати професійну консультацію і вичерпні відповіді на всі ваші запитання.

Последние записи