Вартість КТ легенів 1170 грн. Деталі

Телефон +38(073)-413-85-59 м Київ, проспект Лобановського, 17
Телефон +38(096)-011-14-43 г. Киев, Нестерівський пров. 13/19
Телефон +38(063)-370-24-22 м. Київ, вул. Васильківська, 45, корпус 4
Ми в соц. мережах:
Робочі години: Пн. - Сб.: Нд .: Вихідний

КТ черевної порожнини з пероральним посиленням

1400 грн

Якщо ми порізали палець, то маємо можливість моментально дезінфікувати рану, при необхідності накласти пов’язку і вже незабаром все заживе. Лікування таке просте з тієї причини, що всі пошкодження знаходяться у нас на очах. Хвороби внутрішніх органів встановити набагато складніше. Ми не маємо можливості особисто оцінити стан своєї печінки або підшлункової залози, а можемо лише орієнтуватися на тривожні симптоми. Але така сучасна процедура як комп’ютерна томографія черевної порожнини в Києві дозволяє ненадовго зазирнути всередину людського організму. Томограф буквально просканує всі органи, розташовані в черевній порожнині і надасть вичерпні результати дослідження.

Кому призначають і як проводять?

Такого роду томографія може бути призначена як з метою діагностики органів, так і для підтвердження діагнозу лікаря. Під час проведення цієї процедури будуть пошарово відскановані печінка, селезінка, підшлункова залоза, судини і лімфовузли. Від точного обладнання не сховається жодна деталь – томограф зможе вловити найменші зміни в структурі органів, відстежити їх стан і виявити пошкодження або деформації. Існує цілий ряд захворювань, при яких призначається томографія черевної порожнини. Дане обстеження призначається лікарем в індивідуальному порядку. Варто також відзначити, що для проходження цієї процедури пацієнту необхідно пройти попередню підготовку. Виконання цієї умови гарантує отримання максимально точних результатів обстеження.

Якщо вам або вашим близьким знадобилася комп’ютерна томографія черевної порожнини в Києві, зверніться в медичний центр комп’ютерної томографії «Діагност КТ». Тут до ваших послуг буде запропоновано висококласне обладнання та послуги висококваліфікованого персоналу. І ви можете бути абсолютно впевнені, що обстеження пройде якнайкраще!

кт брюшной полости

Последние записи