Вартість КТ легенів 1170 грн. Деталі

Телефон +38(073)-413-85-59 м Київ, проспект Лобановського, 17
Телефон +38(096)-011-14-43 г. Киев, Нестерівський пров. 13/19
Телефон +38(063)-370-24-22 м. Київ, вул. Васильківська, 45, корпус 4
Ми в соц. мережах:
Робочі години: Пн. - Сб.: Нд .: Вихідний

КТ Легенів

1040 грн

Наше гарне самопочуття багато в чому залежить від нас самих. Кожен з нас сам відповідає за своє здоров’я, тому не варто нехтувати періодичними медичними обстеженнями. Лікарські огляди та проходження супутніх процедур допомагають виявити цілий ряд недуг на ранніх стадіях і запобігти їх подальший розвиток.

Саме для цих цілей і служить комп’ютерна томографія грудної порожнини в Києві. Завдяки використанню сучасного обладнання під час проходження даної процедури можна отримати детальне пошарове рентгенівське зображення, яке демонструє стан органів і структур грудної клітини.

Що діагностує?

Цей вид обстеження допомагає діагностувати цілий ряд захворювань. Його застосовують для комп’ютерної діагностики легенів і серця, а також стравоходу. Комп’ютерна томографія дозволяє детально оглянути великі кровоносні судини або виявити ураження м’яких тканин центральної частини грудної клітки. Серед основних можливостей, які дає пацієнтам це обстеження, можна назвати оцінку стану лімфатичних вузлів, встановлення локалізації пухлин різного типу, а також можливість планування проведення променевої терапії.

При необхідності проведення томографії найкращим рішенням буде звернутися до досвідчених фахівців. На сьогоднішній день комп’ютерна томографія грудної порожнини в Києві доступна всім бажаючим. Існує велика кількість спеціалізованих центрів, які пропонують своїм клієнтам дану процедуру. Але пам’ятайте, що на кін поставлено ваше здоров’я, тому довірити обстеження необхідно найкращих експертів! Перед походом в медичний центр вивчіть відгуки попередніх клієнтів і ознайомтеся з технічним оснащенням цієї організації. І тільки в тому випадку, коли у вас не виникає жодних сумнівів, вирушайте на прийом!

кт грудной клетки

Последние записи