Вартість КТ легенів 1170 грн. Деталі

Телефон +38(073)-413-85-59 м Київ, проспект Лобановського, 17
Телефон +38(096)-011-14-43 г. Киев, Нестерівський пров. 13/19
Телефон +38(063)-370-24-22 м. Київ, вул. Васильківська, 45, корпус 4
Ми в соц. мережах:
Робочі години: Пн. - Сб.: Нд .: Вихідний

Медичне обстеження з використанням комп’ютерних технологій відрізняється високою точністю і надійністю. Отримані в результаті діагностики результати не змушують сумніватися у відповідності дійсності. Саме тому такий вид обстеження все частіше знаходить широке поширення в сфері дослідження найскладніших захворювань. А в людському організмі найбільш важливим, безумовно, є хребет. Його дослідження і діагностика вимагають професійного кваліфікованого підходу.

Що ми пропонуємо?

Комп’ютерна томографія хребта в Києві по праву вважається найбільш зручним і перевіреним способом діагностики цього відділу організму. Сучасне високотехнологічне обладнання під наглядом кваліфікованих медичних працівників досліджує хребет пацієнта і зможе виявити навіть найменші проблеми і різні відхилення від норми. Під час проходження комп’ютерної томографії може бути здійснений цілий ряд процедур, серед яких оцінка якості кісткової тканини, виявлення різних дефектів і ознак захворювань та деформації хребта. Остеопороз, остеомієліт, наявність остеофітів, розростання хрящової тканини, остеохондроз, деформуючий спондильоз, ознаки міжхребцевої грижі, артрит – всі ці недуги допоможе виявити комп’ютерна томографія хребта в Києві. Залежно від лікарських показань дослідження можуть бути проведені на шийному та грудному, поперековому та крижовому відділах хребетного стовпа, а також в крижово-куприковій області.

Таке професійне обстеження хребта не займає багато часу, зате дозволяє ефективно виявити причини тих чи інших недуг. Довіривши обстеження свого хребта команді професіоналів, ви можете розраховувати на надання вичерпних результатів, які допоможуть розібратися з виникаючими у вас питаннями.

КТ позвоночника

Последние записи