Вартість КТ легенів 1170 грн. Деталі

Телефон +38(073)-413-85-59 м Київ, проспект Лобановського, 17
Телефон +38(096)-011-14-43 г. Киев, Нестерівський пров. 13/19
Телефон +38(063)-370-24-22 м. Київ, вул. Васильківська, 45, корпус 4
Ми в соц. мережах:
Робочі години: Пн. - Сб.: Нд .: Вихідний

КТ органів малого тазу з пероральним посиленням

1400 грн

Захворювання органів малого таза, на жаль, є досить поширеним явищем. З ними стикаються представники обох статей – такі недуги властиві і чоловікам, і жінкам. Для того щоб на ранніх стадіях виявити захворювання і не чекати загострення і нестерпних болів, необхідно вдатися до сучасних методів обстеження. На допомогу медикам приходить комп’ютерна томографія малого таза в Києві. Проведене на найбільш сучасному обладнанні з високим рівнем функціональності таке обстеження показує себе, як найбільш надійний метод діагностики.

Застосування

Завдяки томографії пацієнт і його лікуючий лікар отримують можливість отримати найдетальнішу інформацію і ретельно обследователя всі органи малого тазу. Даний вид дослідження зміг знайти широке застосування в первинної та диференціальної діагностики, хірургічної та онкологічної патології. Його також рекомендують пацієнтам, які отримали різні травми, які страждають гінекологічними або урологічними захворюваннями, а також при судинної патології. Якщо виникає необхідність виявити патологічні процеси в поперековому і крижовому відділах хребта і кістках тазу, то комп’ютерна томографія малого таза в Києві стане найкращим рішенням.

Дане дослідження може бути проведено як за особистим бажанням пацієнта, так і за наполяганням лікаря. У першому випадку до нього вдаються з метою позбутися від певних побоювань щодо стану свого здоров’я. Тоді воно носить виключно діагностичний характер. У другому випадку томографія дозволяє переконатися в точності поставленого лікарем діагнозу. На основі отриманих даних буде призначено найбільш підходяще подальше лікування або прийнято рішення про раціональність хірургічного втручання.

КТ костей таза

Последние записи