Акція! Вартість КТ легенів 1105 грн. Деталі

Телефон +38(073)-413-85-59 м Київ, проспект Лобановського, 17
Телефон +38(096)-011-14-43 г. Киев, Нестерівський пров. 13/19
Телефон +38(096)-145-11-76 м. Київ, вул. Васильківська, 45, корпус 4
Ми в соц. мережах:
Робочі години: Пн. - Сб.: Нд .: Вихідний

КТ верхніх кінцівок

1200 грн

Основне

Час проведення: 5 хвилин – один відділ
Необхідність попередньої підготовки: немає
Наявність протипоказань: немає
Обмеження: вага – до 160 кг
Діти: від 14 років

Що таке КТ (МСКТ або СКТ) верхніх кінцівок?

За допомогою МСКТ верхніх кінцівок вдаеться візуалізувати кісткові структури, а так само м’які тканини цієї області. Так само метод МСКТ дає можливість побачити суглоби і навколишні структури, що в свою чергу дає лікареві можливість безпомилково поставити діагноз.

Які показання для КТ (МСКТ або СКТ) верхніх кінцівок?

  • Переломи
  • Остеомієліти
  • Деформацію кісток даної області
  • Туберкульоз
  • Лімфатичні гранульоми
  • Артрити, артрози
  • Новоутворення різного генезу

Що краще – МРТ або КТ (МСКТ або СКТ) верхніх кінцівок?

У пацієнта є можливість досліджувати цю область за допомогою УЗД, рентгену, МРТ та МСКТ. Найбільш інформативними і точними методиками є дві останні, МРТ та МСКТ. Визначати метод дослідження повинен лікар. Все залежить від завдання дослідження, а так само від індивідуальності кожного пацієнта. Наприклад, МРТ не має можливості проводити дослідження пацієнтам з різними імплантами, водіями ритму, штифтами і т.д., в той час як для МСКТ це не є проблемою.

При ударах і різних травмах, як правило, призначають МРТ, так як такі травми зачіпають м’які тканини, які найкраще видно на знімках магнітно-резонансної томографії. Якщо ж патологія пов’язано з кістковими структурами (різні переломи, пухлини, остеомієліт і так далі), оптимальніше всього зробити комп’ютерну томографію.

Чи небезпечний метод КТ (МСКТ або СКТ) верхніх кінцівок?

Так як цей метод має на увазі використання рентгенівських променів, багато хто переживає, що така діагностика може принести шкоду здоров’ю. Це абсолютно невиправдані побоювання. За рахунок сучасного обладнання та програмно-апаратних комплексів променеве навантаження дуже низька і є біологічно обумовленої. Цей метод не зашкодить вашому здоров’ю і може проводитися навіть кілька разів на рік.

Як підготуватися до дослідження КТ (МСКТ або СКТ) верхніх кінцівок і що слід взяти з собою?

Дослідження проходить без контрасту, підготовка не потрібна.

З собою необхідно взяти, якщо є:
– направлення лікаря;
– виписку з історії хвороби або амбулаторної картки;
– знімки і опису результатів попередніх досліджень (не тільки КТ, а й інших);
– інші документи, які стосуються Вашого захворювання.

Як проходить МСКТ верхніх кінцівок?

– Для проведення процедури Вас запросять пройти в апаратну, де і буде проводитися дослідження. Попросять зняти всі металеві предмети в області дослідження і лягти на пересувний стіл.

– Протягом сканування кільце буде обертатися навколо столу, а сам стіл буде рухатися в горизонтальній площині. При цьому Ви повинні зберігати повну нерухомість.

– При проведенні комп’ютерної томографії в кабінеті будете перебувати тільки Ви, а персонал буде спостерігати за процедурою через скло. Так само вас будуть чути через пристрій зворотного зв’язку.

Клаустрофобія або боязнь закритого простору!

Наш центр пропонує Вам пройти дослідження на томографі відкритого типу. За рахунок відкритого типу корпусу і високій швидкості дослідження, навіть пацієнти з клаустрофобію будуть відчувати себе максимально комфортно.

КТ в Киеве

Последние записи