Вартість КТ легенів 1170 грн. Деталі

Телефон +38(073)-413-85-59 м Київ, проспект Лобановського, 17
Телефон +38(096)-011-14-43 г. Киев, Нестерівський пров. 13/19
Телефон +38(063)-370-24-22 м. Київ, вул. Васильківська, 45, корпус 4
Ми в соц. мережах:
Робочі години: Пн. - Сб.: Нд .: Вихідний

Коли виникає необхідність в проходженні найбільш точного і сучасного медичного дослідження, найкращим вибором стає мультиспіральна комп’ютерна томографія в Києві. Цей вид томографії має безліч переваг і зміг завоювати довіру провідних фахівців у сфері медицини. В результаті даного дослідження пацієнт і його лікуючий лікар отримують вичерпну інформацію про стан здоров’я та на основі цих даних можуть складати подальшу програму лікування.

Переваги

Така томографія замінює відразу декілька діагностичних методик і істотно скорочує час обстеження. Сучасний мультиспіральний томограф надає максимально чіткі високоякісні знімки, на яких можна детально розглянути саме обстежуваний орган. Ніякі додаткові нашарування не потраплять в поле зору томографа, і не будуть відволікати увагу від основної проблеми. Найчастіше мультиспіральна комп’ютерна томографія використовується для обстеження органів черевної порожнини і таза, а також органів грудної клітини. Не можна не відзначити, що мультиспіральна комп’ютерна томографія в Києві не доставляє пацієнтам абсолютно ніяких незручностей. Процедура не займає багато часу, і ви навіть не помітите, як завершиться повне обстеження організму.

Де зробити?

Для того щоб обстеження було здійснено найкращим чином, необхідно звернеться до перевірених фахівців з хорошою репутацією. Медичний центр комп’ютерної томографії «Діагност КТ» має в своєму розпорядженні усім необхідним сучасним обладнанням для поведінки комплексної діагностики організму. Тут працює згуртована команда висококласних фахівців, яка може знайти підхід до кожного клієнта. І пацієнти знають, що співробітникам медичного центру можна повністю довіряти!

Мультиспиральная компьютерная томография

Последние записи