Вартість КТ легенів 1170 грн. Деталі

Телефон +38(073)-413-85-59 м Київ, проспект Лобановського, 17
Телефон +38(096)-011-14-43 г. Киев, Нестерівський пров. 13/19
Телефон +38(063)-370-24-22 м. Київ, вул. Васильківська, 45, корпус 4
Ми в соц. мережах:
Робочі години: Пн. - Сб.: Нд .: Вихідний

Божевільний ритм сучасного життя, напружені робочі будні і не найкраща екологія чинять негативний вплив на людський організм. Але такі несприятливі умови змушують нас приділяти своєму здоров’ю ще більше уваги. Адже, якщо ми самостійно не подбаємо про своє добре самопочуття, то навіть самим хорошим лікарям буде складно нам допомогти. Комплексне обстеження організму в Києві дозволяє кожній людині пройти кращу діагностику і вже на ранніх стадіях виявити різні недуги.

Медичні центри

Завдяки розвитку сучасної медицини для проходження обстеження можна звернутися в будь-який медичний центр. Співробітники центру, які мають високу кваліфікацію та багаторічний досвід роботи, зможуть знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта. Крім цього вони мають у своєму розпорядженні усім необхідним обладнанням, яке істотно прискорює і спрощує процес обстеження. Деякі процедури замінюють собою цілий ряд інших досліджень і аналізів. А їх тривалість займає всього кілька хвилин і не доставляє пацієнтові абсолютно ніякого дискомфорту.

Результати обстеження

Вирушаючи на обстеження організму в Києві за власним бажанням або за рекомендацією вашого лікуючого лікаря, ви можете отримати повну інформацію про стан свого здоров’я. Дане обстеження не тільки допомагає підтвердити або спростувати медичні припущення, але також і виявити проблеми, про які ви раніше і не підозрювали. Не нехтуйте своїм здоров’ям – своєчасне професійне медичне обстеження суттєво підвищує шанси на точну діагностику і успішне лікування. Медичний центр комп’ютерної томографії «Діагност КТ» завжди готовий запропонувати своїм клієнтам обстеження на сучасному обладнанні і послуги висококваліфікованого персоналу.

Обследование организма в Киеве

Последние записи