Вартість КТ легенів 1170 грн. Деталі

Телефон +38(073)-413-85-59 м Київ, проспект Лобановського, 17
Телефон +38(096)-011-14-43 г. Киев, Нестерівський пров. 13/19
Телефон +38(063)-370-24-22 м. Київ, вул. Васильківська, 45, корпус 4
Ми в соц. мережах:
Робочі години: Пн. - Сб.: Нд .: Вихідний

Поява в 1988 році спірального комп’ютерного томографа вчинила справжній переворот в медицині. З тих пір новий вид томографії став доступний широкому колу пацієнтів і сьогодні СКТ в Києві також користується заслуженою популярністю.

Суть методу

Даний метод дослідження ґрунтується на використанні не тільки рентгенівських променів, але також і комп’ютерної обробки даних. Протягом усієї процедури відбувається безперервне обертання рентгенівської трубки і таке ж безупинний поступальний рух столу, на якому знаходиться пацієнт. Під час обертання рентгенівська трубка генерує навколо тіла пацієнта випромінювання, а траєкторія її руху приймає спіральну форму. Таке спіральне сканування організму не тільки істотно скорочує час проведення дослідження, а й сприяє зниженню променевого навантаження на організм пацієнта.

Де пройти?

Сьогодні провести СКТ в Києві не є проблемою. Велика кількість медичних центрів, оснащених сучасним обладнанням, дає можливість відправитися в ту установу, яка буде вам до душі. Але варто пам’ятати, що перед проведенням процедури не зайвим буде переконатися у високій кваліфікації співробітників медичного центру. Адже, точність і ефективність дослідження залежить не тільки від самого обладнання, але і від професіоналізму медичних працівників.

Спіральна комп’ютерна томографія допоможе детально досліджувати внутрішні органи, виявити різні недуги і на основі отриманих результатів підібрати найбільш ефективні способи їх лікування. До того ж дана процедура може бути використана для підтвердження правильності вже поставленого медичного діагнозу. СКТ в Києві – це максимально швидка і проста процедура, яка не доставляє пацієнтові абсолютно ніякого дискомфорту.

Последние записи