Вартість КТ легенів 1170 грн. Деталі

Телефон +38(073)-413-85-59 м Київ, проспект Лобановського, 17
Телефон +38(096)-011-14-43 г. Киев, Нестерівський пров. 13/19
Телефон +38(063)-370-24-22 м. Київ, вул. Васильківська, 45, корпус 4
Ми в соц. мережах:
Робочі години: Пн. - Сб.: Нд .: Вихідний

Технічні характеристики комп’ютерного томографа Philips Brilliance IDT 16, встановленого в Центрі

 • інноваційна технологія детекторів IDT® (Infinite Detector Technology),
 • одночасне сканування 16 шарів,
 • товщина шару – 0.5, 1.0, 2.5, 5.0, 8.0, 10.0 мм,
 • час сканування (360 °): 0,42, 0.5, 0.75, 1, 1.5, 2 сек,
 • можливість сканування ділянки довжиною 80 см при одній затримці дихання,
 • безперервне спіральне сканування до 97.5 сек,
 • максимальна сканована довжина 157 см,
 • система динамічного фокусування (Dynamic Focus System), що забезпечує Ультрависока просторову роздільну здатність 24.0 пари ліній / см,
 • поле огляду 50 см при діаметрі отвору гентрі 70 см,
 • вага пацієнта – до 200 кг,
 • системи контролю променевого навантаження DoseRight ACS (Automatic Current Selection) і DoseRight DOM (Dynamic Dose Modulation), що регулюють променеве навантаження в залежності від віку і розмірів пацієнта, зони і протоколу обстеження,
 • основна консоль оператора з інноваційної користувальницької середовищем Brilliance Workspace® для управління скануванням і обробки отриманих даних,
 • додаткова консоль для перегляду, обробки та архівування медичних зображень – високопродуктивна робоча станція з призначеної для користувача середовищем Extended Brilliance Workspace®, яка допомагає звільнити основну консоль відразу після завершення сканування,
 • матриці реконструкції 2562, 5122, 7682, 10242,
 • час реконструкції – до 6 зображень в секунду для матриці 5122,
 • можливість кіно-перегляду зрізів, паралельної реконструкції, перегляду і копіювання зображень в процесі сканування,
 • автоматична підготовка зображень до друку (автофільмірованіе),
 • відповідність формату зображень DICOM 3.0 – радіологічному стандарту створення, зберігання, передачі в мережах і візуалізації медичних зображень і даних про пацієнтів.

Автоматична ін’єкційна система MedRad® Stellant® D

Для підвищення інформативності досліджень комп’ютерний томограф Philips Mx8000 IDT 16 в нашому Центрі обладнаний ін’єкційної системою нового покоління MedRad® Stellant® D. Ін’єкційна система MedRad® Stellant® D має дві ємності (шприц-колби) для автоматизованого внутрішньовенного введення контрастної речовини і фізіологічного розчину. Послідовне ін’єкційне введення контрастної речовини і фізіологічного розчину має ряд переваг перед традиційними методиками контрастного посилення:

 • можливість за допомогою фізіологічного розчину довше утримувати контрастну речовину в досліджуваному органі або посудині, покращуючи таким чином візуалізацію,
 • використання фізіологічного розчину оптимізує щільність контрастної речовини, сприяючи зменшенню «шумів» і артефактів,
 • використання фізіологічного розчину знижує кількість введеного контрастної речовини.

Прикладні програми Phillips Brilliance CT для ефективної діагностики

Ефективна робоче середовище Brilliance Workspace® розроблена спеціально для управління великими наборами даних, отриманими при багатошарової комп’ютерної томографії. Brilliance Workspace® забезпечує перегляд зображень і їх реконструкцію в будь-якої заданої площині в реальному часі, а також роботу широкого спектру прикладних програм Phillips Brilliance® для швидкої і точної діагностики.

Програмний пакет для досліджень серця (Comprehensive Cardiac Analysis) -надає широкий спектр потужних інструментів для сегментного аналізу всього серця, функціональної оцінки шлуночків, а також аналізу тривимірної морфології серцевих камер і клапанів. Можливо уявлення динамічних даних в режимі кіно.

Програма просмотракардіологіческіх даних (Cardiac Viewer) включає комплекс інструментів, що забезпечують швидку візуалізаціюодной або декількох фаз серцевого циклу, синхронізацію зображень серця в несколькіхфазах циклу з іспользованіемінтерактівних інструментів просмотратолстих зрізів в режимі МІР (проекції максимальної інтенсивності), возможностьработи з зображеннями серця в разнихпроекціях в режимі кіно, а такжевозможность виконання обчислень: довжина, площа, кінцево-систолічний об’єм (ESV), кінцево-діастолічний об’єм (ED V), серцевий викид (CO) і фракції викиду (EF) длябазовой оцінки функції шлуночків.

Аналіз судин для виявлення стенозуючий патології (Advanced Vessel Analysis Stenosis) включає інструменти для детального обстеження судин при використанні контрастного посилення. Додаток дозволяє легко виділяти і сегментувати судини для швидкого виконання стандартних вимірювань: діаметра просвіту судини, площі поперечного перерізу просвіту, довжини, ступеня вигину окремих сегментів і ін. Додаток забезпечує перегляд з використанням будь-якого алгоритму візуалізації, включаючи всі форми MIP (проекції максимальної інтенсивності) і об’ємної візуалізації.

Спеціалізована програма для планування ендоваскулярного стентування (Advanced Vessel Analysis Stent Planning) – програма забезпечує автоматіческоеопределеніе осьової лінії контрастувало судинної структури, а також кількісні вимірювання, необхідні для оцінки ступеня стенозу або розміру аневризми некоронарних артерій і планування установки зндоваскулярного стента.

Оцінка затвердіння коронарних артерій (HeartBeatTM -CalciumScoring) -програма для застосування в кардіології для якісної і кількісної оцінки ступеня затвердіння коронарної артерії. Це економічний неінвазивний метод виявлення пацієнтів з ризиком захворювань коронарних судин.

Виявлення та оцінка вузликових утворень в легенях (Lung Nodule Assessment) – програма забезпечує автоматичне виявлення і кількісну оцінку розміру і форми легеневих вузлів. Спеціальна система порівняння результатів кількох досліджень дозволяє точно оцінювати зміни вогнищ з плином часу.

Багатоплощинна реконструкція (MultiplanarReconsruction) – метод дозволяє з набору даних, отриманих при об’ємному скануванні, швидко сформувати двомірне зображення в будь-який певною користувачем площині (аксіальній, сагітальній, корональної, довільної косокутній або криволінійної). Може бути задана товщина шару для реконструкції, його орієнтація, кількість відображуваних одночасно зрізів і інтервал між ними. Зміщуючи осьові лінії на зображеннях, можна змінювати розташування будь-якої з побудованих площин в реальному масштабі часу. Багатоплощинна реконструкція грає важливу роль в будь-яких дослідженнях, включаючи ангіографічні, травматологічні та ортопедичні.

Крім того, Phillips Brilliance® забезпечує автоматизоване Багатоплощинний реконструювання в режимі реального часу (Real-timeMPR), тобто буквально, поки пацієнт ще знаходиться на столі.

Об’ємне перетворення (VolumeRendering – 4D-AngioTM) – програма, яка забезпечує одночасну візуалізацію кровоносних судин, м’яких тканин і кісток. Програма дозволяє в отриманому тривимірному зображенні змінювати прозорість будь-якій обраній тканини, що підвищує інформативність зображення. Програма допускаючи огляд крізь навколишні структури, такі як металеві стенти і артеріальні затвердіння, розширює можливості застосування КТ ангіографії і тривимірної візуалізації.

Проекції максимальної та мінімальної інтенсивності (MIP) представляють собою програми, які здійснюють об’ємне перетворення щільності. Для дослідження судинної системи (ангіографія) використовується програма «Проекції максимальної інтенсивності» (MIP), де всім числовим значенням коефіцієнтів ослаблення уздовж кожної прямої в заданій проекції присвоюється значення максимального з них. MIP допомагає визначити ділянки затвердіння стінок великих судин.

Для дослідження структур, наповнених повітрям, незамінною є програма «Проекції мінімальної інтенсивності» (МIP). За допомогою цієї програми все значення коефіцієнтів ослаблення уздовж обраного напрямку зменшуються до мінімальних значень. Ця програма має найбільше значення при дослідженні патологічних процесів в трахеї і великих бронхах.

3-мірна реконструкція – зображення відтінених поверхонь (Shaded Surface Display) – один з типів об’ємного перетворення поверхонь. Швидке реформування тривимірних зображень, що містять до 15 різних тканин і органів, робить подання складної анатомії простим для розуміння і наочним. Змінюючи положення «джерела світла», тобто затінюючи поверхні з різних сторін, ви можете значно поліпшити уявлення зони інтересу. Маніпуляції в реальному масштабі часу з тривимірними зображеннями включають масштабування, панорамування, обертання навколо будь-якої осі і «вирізання» органів з кожної конкретної користувачем апертурою огляду для демонстрації знаходяться внизу тканин. Зробивши прозорими тканини, ви можете оглядати підлягають органи. Легко можна виміряти тривимірні обсяги, відстані і кути.

Кількісний КТ аналіз (Q-CTA) – це набір інструментів, який допомагає зробити кількісні вимірювання в анатомічних структурах, включаючи судинну систему в тривимірних об’ємних зображеннях будь-яких видів. Однією з можливостей програми є, зокрема, напівавтоматичне визначення параметрів судини.

Програма «пов’язаний шар» (RelateSliceTM) дозволяє на тривимірних зображеннях, отриманих в ході об’ємного перетворення, 3-мірної реконструкції або віртуальної ендоскопії, відображати зону інтересу в наборі аксіальних уявлень. Програма економить час на виконання додаткових перетворень і необхідна для підтвердження передбачуваного діагнозу.

UltraImage – унікальна техніка реконструкції зображень, що використовує подвійний алгоритм для максимізації дозволу при неврологічних дослідженнях, особливо для розмежування сірої і білої речовини мозку. Це дозволяє уникнути ефекту збільшення жорсткості випромінювання, забезпечуючи краще відмінність м’яких тканин і прекрасне визначення країв при усуненні артефактів, що виникають на поверхнях розділу кістка / мозок / повітря. UltraImageпозволяет ідентифікувати дрібні за розміром патології (такі як субдуральна гематоми), а також є ідеальним методом скринінгу пацієнтів, які перенесли інсульт, на предмет мозкових крововиливів.

Стереотаксіс – програма застосовується для отримання інформації про позиціонування при плануванні неврологічних стереотаксичних процедур. Користувач може встановити до 15 курсорів на референс точки для стереотаксического пристрої і на патологічну мішень, а стереотаксическая програма визначить їх координати. Отримані координати фільміруются, а потім використовуються як вхідні дані для стереотаксического комп’ютера, який потім розраховує точку, траєкторію і глибину введення голки. Таким чином, максимально збільшується точність процедури і зменшується її хворобливість для пацієнта.

DentalPlanningTM – пакет програмного забезпечення, який використовується для візуалізації верхньої або нижньої щелеп пацієнта при плануванні зубного протезування.

Аналіз мінерального складу кісток (Q-BMAP II) – пакет програмно-апаратних засобів для контролю порушень обміну речовин в кістках (наприклад, остеопорозу).

Philips Brilliance IDT 16

Последние записи