Вартість КТ легенів 1170 грн. Деталі

Телефон +38(073)-413-85-59 м Київ, проспект Лобановського, 17
Телефон +38(096)-011-14-43 г. Киев, Нестерівський пров. 13/19
Телефон +38(063)-370-24-22 м. Київ, вул. Васильківська, 45, корпус 4
Ми в соц. мережах:
Робочі години: Пн. - Сб.: Нд .: Вихідний

Такий вид дослідження як комп’ютерна томографія з болюсним посиленням в Києві набув широкого поширення завдяки своїй високій ефективності. Використання спеціальної контрастної речовини в ході обстеження дозволяє максимально точно досліджувати цікаві для пацієнта і лікаря органи або тканини. Найбільш широко даний вид томографії використовується в хірургічній і терапевтичній практиці. Під час проходження даної процедури з’являється можливість оцінити характеристики м’яких тканин, досліджувати серце і судини, а також інші внутрішні органи. Введений пацієнтові контрастний розчин оідразу видно на отриманих в результаті дослідження знімках, тому помилитися з висновком практично неможливо.

Про контрастному речовині

У сучасній медичній практиці застосовується кілька способів введення контрастної речовини під час комп’ютерної томографії. Це може бути не тільки просте внутрішньовенне ведення, але також пероральне застосування речовини і внутрішньовенне болюсне введення контрасту. Вибір способу введення контрасту цілком і повністю залежить не тільки від рішення лікаря, але також і від кожного конкретного випадку. Перед рішенням використання контрастів в ході дослідження необхідно переконатися, що організм пацієнта здатний нормально на них реагувати. Існує ряд протипоказань, які унеможливлюють використання томографії з болюсним посиленням, і цей аспект необхідно ретельно вивчити.

Довірити проведення цієї процедури найкраще досвідченим фахівцям, які проведуть дослідження найкращим чином. Варто зазначити, що в ході дослідження буде використано виключно сучасне обладнання, яке гарантує детальний аналіз і отримання вичерпних результатів, на основі яких буде вжито наступні медичні дії.

КТ ангиография сосудов головного мозга

Последние записи