Акція! Вартість КТ легенів 1105 грн. Деталі

Телефон +38(073)-413-85-59 м Київ, проспект Лобановського, 17
Телефон +38(096)-011-14-43 г. Киев, Нестерівський пров. 13/19
Телефон +38(096)-145-11-76 м. Київ, вул. Васильківська, 45, корпус 4
Ми в соц. мережах:
Робочі години: Пн. - Сб.: Нд .: Вихідний

КТ кісток тазу

1200 грн

Основне

Час проведення: 5 хвилин – один відділ
Необхідність попередньої підготовки: немає
Наявність протипоказань: немає
Обмеження: вага – до 160 кг
Діти: від 14 років

Що таке КТ (МСКТ або СКТ) кісток тазу?

Комп’ютерна томографія кісток таза застосовується для діагностики пошкоджень кісток таза при травмах, для діагностики об’ємних утворень в цій області як доброякісних, так і злоякісних (в тому числі метастатичного характеру).

На МСКТ знімках фахівець може чітко бачити парні клубові, лобкові і сідничні кістки. Завдяки тонким зрізах МСКТ дозволяє виявити ущільнення, як в кісткових, так і в м’яких тканинах, а можливість тривимірної реконструкції дозволяє оцінити необхідність проведення тих чи інших лікувальних маніпуляцій.

Які показання для КТ (МСКТ або СКТ) кісток тазу?

  • Травми кісток тазу і м’яких тканин.
  • Діагностика аномалій розвитку таза і кульшових суглобів (дисплазія).
  • Діагностика пухлин як злоякісних (в тому числі і метастатичних), так і доброякісних в кістковій тканині і м’яких тканинах, а також дає можливість оцінити ступінь проростання в навколишні тканини.
  • Діагностика таких захворювань, як мієломна хвороба або ускладнення хвороби Крона.
  • Як додаткова діагностика при наявності сумнівів у діагнозі, після проведення інших досліджень.
  • Планування і контроль результатів оперативного лікування.
  • Діагностика наявності сторонніх тіл в порожнині тазу.
  • Патологічні зміни в тазостегнових суглобах.
  • Що краще – МРТ або КТ (МСКТ або СКТ) кісток тазу?

Оскільки метод МСКТ спрямований на дослідження кісткових і порожнистих структур він ідеально підходить для дослідження кісток малого тазу.

Деталізація зображень на сучасних томографах настільки висока, що за ним можна оцінити напрямок, цілісність і товщину окремих кісткових балок, а завдяки комп’ютерним програмам – в абсолютних величинах дізнатися денситометричної показники (щільність кістки).

Наявність металу в організмі (ендопротези, штифти, пластинки, гвинти) або імплантованих електронних пристроїв (водії ритму, інсулінові помпи) не є протипоказанням для проведення МСКТ. Це є одним з найбільш важливих переваг для пацієнтів.

Чи небезпечний метод КТ (МСКТ або СКТ) кісток тазу?

Так як цей метод має на увазі використання рентгенівських променів, багато хто переживає, що така діагностика може принести шкоду здоров’ю. Це абсолютно невиправдані побоювання. За рахунок сучасного обладнання та програмно-апаратних комплексів променеве навантаження дуже низька і є біологічно обумовленої. Цей метод не зашкодить вашому здоров’ю і може проводитися навіть кілька разів на рік. Абсолютно всі дослідження проводяться під чуйним контролем лікарів-анестезіологів!

Як підготуватися до дослідження КТ (МСКТ або СКТ) кісток тазу і що слід взяти з собою?

Якщо дослідження проходить без контрасту, підготовка не потрібна.

З собою необхідно взяти, якщо є:
– направлення лікаря;
– виписку з історії хвороби або амбулаторної картки;
– знімки і опису результатів попередніх досліджень (не тільки КТ, а й інших);
– інші документи, які стосуються Вашого захворювання.

Як проходить КТ (МСКТ або СКТ) кісток тазу?

– Для проведення процедури Вас запросять пройти в апаратну, де і буде проводитися дослідження. Попросять зняти всі металеві предмети в області дослідження і лягти на пересувний стіл.

– Протягом сканування кільце буде обертатися навколо столу, а сам стіл буде рухатися в горизонтальній площині. При цьому Ви повинні зберігати повну нерухомість.

– При проведенні комп’ютерної томографії в кабінеті будете перебувати тільки Ви, а персонал буде спостерігати за процедурою через скло. Так само вас будуть чути через пристрій зворотного зв’язку.

Клаустрофобія або боязнь закритого простору!

Наш центр пропонує Вам пройти дослідження на томографі відкритого типу. За рахунок відкритого типу корпусу і високій швидкості дослідження, навіть пацієнти з клаустрофобію будуть відчувати себе максимально комфортно!

КТ костей таза

Последние записи