Акція! Вартість КТ легенів 1105 грн. Деталі

Телефон +38(073)-413-85-59 м Київ, проспект Лобановського, 17
Телефон +38(096)-011-14-43 г. Киев, Нестерівський пров. 13/19
Телефон +38(096)-145-11-76 м. Київ, вул. Васильківська, 45, корпус 4
Ми в соц. мережах:
Робочі години: Пн. - Сб.: Нд .: Вихідний

КТ Урокомплекс

1600 грн

Основне

Час проведення: 5 хвилин
Необхідність введення контрастної речовини: не потрібно
Необхідність попередньої підготовки: базова подготовка- уточнювати по телефону
Наявність протипоказань: абсолютні протипоказання – вагітність, період лактації
Обмеження: вага – до 160 кг
Діти: від 14 років

Що таке МСКТ Урокомплекс?

МСКТ Урокомплекс – це дослідження органів черевної порожнини та органів малого таза без застосування контрастної речовини. Основний акцент при проведенні Урокомплекса робиться на сечостатеву систему, (сечовий міхур, передміхурова залоза, сечоводи, миски, нирки, надниркові залози) щоб виявити патології пов’язані з цими системами. Не дивлячись на те, що акцент робиться саме на сечостатеву систему, лікар радіолог не упускає з уваги і інші органи даної області. При виявленні патологій і захворювань не пов’язаних з основною метою обстеження наш лікар обов’язково повідомить Вам про це і при потребі порекомендує дообстеження.

Які показання для МСКТ Урокомплекс?

• Гідронефроз;
• Сечокам’яна хвороба або МКБ;
• Наявність конкрементів;
• Пухлини сечоводів будь-якої локалізації;
• Кісти;
• Диференціальна діагностика аденоми наднирників ,;
• Запальні процеси органів і тканин;
• Визначення щільності конкременту (Дозволяє запропонувати ефективність літотрипсії та необхідну кількість сеансів дроблення каменів);
• Атеросклероз стінок великих судин;
• Травма нирки.
• Пієлонефрит, абсцес нирки (Базова візуалізація, більш конкретно дана патологія візуалізується із застосуванням контрастування)

Що краще – МРТ або МСКТ Урокомплекс?

Метод КТ в урології став неймовірно значущим ще в момент своєї появи. До початку 90-х років КТ стала просто незамінною в діагностиці онкології нирки. За рахунок високої швидкості проведення КТ, з’явилася можливість якісно обстежити пацієнта з нирковою колькою, навіть без застосування внутрішньовенного контрастірованія.Также без застосування контрасту з’явилася можливість локалізувати урати та інші рентген-негативні камені, а також визначати позаниркових причини болю. Метод дозволяє виявляти навіть найдрібніші конкременти (камені) в сечоводах, що для МРТ дуже проблематично.

Також наявність імплантів, таких як стент в сечоводі, просто не дозволить провести МРТ дослідження.

Метод КТ дуже серйозно зарекомендував себе в урології і тільки абсолютні протипоказання (вагітність і період лактації) можуть змусити Вашого лікаря задуматися про альтернативи в діагностиці.

Чи небезпечний метод МСКТ дослідження?

В основі цього методу лежить рентгеновкое випромінювання і багато хто з нас переживають, що така діагностика може завдати шкоди здоров’ю. Ця інформація вкрай перебільшена і дуже активно поширюється в інтернеті, що і викликає у багатьох сумніви. Правдивим є те, що рентгенівське випромінювання корисним бути не може, але і критично шкідливим теж, якщо з ним працювати в допустимих нормах. За рахунок сучасного обладнання та програмно-апаратних комплексів променеве навантаження була досить мінімізована, що і дозволило методу КТ неухильно розвиватися. Цей метод не зашкодить Вашому здоров’ю і може проводитися навіть кілька разів на рік за показаннями лікаря.

Як підготуватися до дослідження Урокомплекс?

Підготовка до даного дослідження досить таки проста. За пів години до дослідження слід випити 1 літр води (в момент дослідження сечовий міхур повинен бути наповненим).

Візьміть з собою, якщо є:
– направлення від лечящего лікаря;
– виписку з історії хвороби або амбулаторної картки;
– результати попередніх досліджень в форматі знімків і описів (не тільки КТ, а й інших);
– і все інше, що відноситься до Вашого захворювання.

Як проходить МСКТ Урокомплекс?

– Спершу Вас запросять пройти в процедурну, де і буде проходити дослідження. Необхідно буде зняти всі металеві предмети (ланцюжки, сережки і т.д.) в галузі дослідження і лягти на м’який пересувний стіл.

– Під час обсследованія кільце томографа буде обертатися навколо столу, а сам стіл буде повільно рухатися. Також, Вам повідомлять про те, що слідують зберігати повну нерухомість. Це необхідно для проведення інформативного МСКТ дослідження.

– У момент проведення комп’ютерної томографії в процедурній будете тільки Ви. Медперсонал буде знаходитися за склом в операторській кімнаті. Вас будуть чути через пристрій зворотного зв’язку і природно бачити, щоб повністю контролювати процес.

Клаустрофобія!

У Диагност КТ ми даємо можливість пацієнтам пройти обсследованія на томографі відкритого типу. Відкритий тип корпусу не викличе у Вас відчуття закритого простору, а ввічливий медперсонал не залишить Вас ні на хвилину.

Переживати не варто, ми зробимо все, щоб Ви відчували себе комфортно!

КТ Урокомплекс

Последние записи